Sportisti

Abedin Mujezinović

Abedin Mujezinović

ATLETIKA/800m
Adi Mešetović

Adi Mešetović

PLIVANJE
Ahmed Hasanović

Ahmed Hasanović

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Aiša Kantardžić

Aiša Kantardžić

ALPSKO SKIJANJE
Ajdin Hasić

Ajdin Hasić

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Ajla Hadžić

Ajla Hadžić

ODBOJKAŠKA REPREZENTACIJA
Ajla Paradžik

Ajla Paradžik

ODBOJKAŠKA REPREZENTACIJA
Ajlin Zuhrić

Ajlin Zuhrić

ALPSKO SKIJANJE
Ajša Mujačić

Ajša Mujačić

RITMIČKA GIMNASTIKA
Aleksa Vuković

Aleksa Vuković

BIATLON
Aleksandra Roljić

Aleksandra Roljić

ATLETIKA/TRČANJE
Alen Bičakčić

Alen Bičakčić

ALPSKO SKIJANJE
Alen Mehić

Alen Mehić

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Alija Islamović

Alija Islamović

KOŠARKAŠKI TIM U16
Almina Rašić

Almina Rašić

ATLETIKA/TRČANJE
Amar Dizdarević

Amar Dizdarević

STRELJAŠTVO
Amel Tuka

Amel Tuka

ATLETIKA/800m
Amina Kajtaz

Amina Kajtaz

PLIVANJE
Ana Gajić

Ana Gajić

ODBOJKAŠKA REPREZENTACIJA
Anđela Samardžija

Anđela Samardžija

BIATLON I SKI TRČANJE
Anđelka Radišković

Anđelka Radišković

ODBOJKAŠKA REPREZENTACIJA
Anja Čolaković

Anja Čolaković

ATLETIKA/TROSKOK
Arman Curo

Arman Curo

ATLETIKA/TRČANJE
Arman Livadić

Arman Livadić

PLIVANJE
Armin Imamović

Armin Imamović

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Asja Klačar

Asja Klačar

SNOWBOARD
Azra Kadrić

Azra Kadrić

RITMIČKA GIMNASTIKA
Boris Škipina

Boris Škipina

BIATLON
Dajana Bošković

Dajana Bošković

ODBOJKAŠKA REPREZENTACIJA
Dal Varešanović

Dal Varešanović

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Đani Salčin

Đani Salčin

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Darko Savić

Darko Savić

KAJAK-KANU
David Vučić

David Vučić

PLIVANJE
Davor Škipina

Davor Škipina

BIATLON
Dejan Mileusnić

Dejan Mileusnić

ATLETIKA/BACANJE KOPLJA
Deni Radak

Deni Radak

KOŠARKAŠKI TIM U16
Din Kapetanović

Din Kapetanović

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Dino Samuel Kurbegović

Dino Samuel Kurbegović

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Dino Terzić

Dino Terzić

ALPSKO SKIJANJE
Domagoj Marušić

Domagoj Marušić

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Đorđe Santrač

Đorđe Santrač

SKI TRČANJE
Dunja Ginzburg

Dunja Ginzburg

ATLETIKA/SKOK U DALJ
Dženan Osmanović

Dženan Osmanović

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Edina Selimović

Edina Selimović

ODBOJKAŠKA REPREZENTACIJA
Eldar Šehić

Eldar Šehić

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Eldin Omerović

Eldin Omerović

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Eldin Omerović

Eldin Omerović

DIZANJE TEGOVA
Elvedina Muzaferija

Elvedina Muzaferija

Alpsko skijanje
Emina Husić

Emina Husić

ALPSKO SKIJANJE
Emina Pašukan

Emina Pašukan

PLIVANJE
Emir Lokmić

Emir Lokmić

ALPSKO SKIJANJE
Enio Zilić

Enio Zilić

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Esma Alić

Esma Alić

ALPSKO SKIJANJE
Fatih Tahirović

Fatih Tahirović

PLIVANJE
Hamza Alić

Hamza Alić

ATLETIKA/BACANJE KUGLE
Hamza Pleho

Hamza Pleho

SANKANJE
Haris Dedajić

Haris Dedajić

KOŠARKAŠKI TIM U16
Harun Huseinspahić

Harun Huseinspahić

KOŠARKAŠKI TIM U16
Harun Kunovac

Harun Kunovac

ALPSKO SKIJANJE
Hena Mešić

Hena Mešić

PLIVANJE
Husein Selimović

Husein Selimović

BICIKLIZAM
Ivona Ćavar

Ivona Ćavar

KARATE
Jasmin Kršić

Jasmin Kršić

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Jovan Lekić

Jovan Lekić

PLIVANJE
Jovan Rosić

Jovan Rosić

ATLETIKA/TRČANJE
Karlo Galić

Karlo Galić

TAEKWONDO
Karlo Zelenika

Karlo Zelenika

KOŠARKAŠKI TIM U16
Katarina Bogdanović

Katarina Bogdanović

SKI TRČANJE
Katarina Popović

Katarina Popović

ODBOJKAŠKA REPREZENTACIJA
Kemal Karić

Kemal Karić

ALPSKO SKIJANJE
Kemal Mešić

Kemal Mešić

ATLETIKA/BACANJE KUGLE
Kenan Mehmedović

Kenan Mehmedović

BICIKLIZAM
Kosta Kondić

Kosta Kondić

KOŠARKAŠKI TIM U16
Lejla Tanović

Lejla Tanović

MLADI AMBASADOR
Lucia Kimani

Lucia Kimani

ATLETIKA/MARATON
Luka Ivičić

Luka Ivičić

ATLETIKA/DESETOBOJ
Marko Brkić

Marko Brkić

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Marko Đurić

Marko Đurić

PLIVANJE SA PERAJAMA
Marko Kovačić

Marko Kovačić

PLIVANJE
Matej Perković

Matej Perković

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Matin Kamenica

Matin Kamenica

ALPSKO SKIJANJE
Mesud Pezer

Mesud Pezer

ATLETIKA/BACANJE KUGLE
Mihailo Nešković

Mihailo Nešković

KOŠARKAŠKI TIM U16
Milan Manojlović

Milan Manojlović

KOŠARKAŠKI TIM U16
Milan Šikanjić

Milan Šikanjić

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Milana Božić

Milana Božić

ODBOJKAŠKA REPREZENTACIJA
Milica Ivković

Milica Ivković

ODBOJKAŠKA REPREZENTACIJA
Miloš Čolić

Miloš Čolić

SKI TRČANJE
Mirza Kusturica

Mirza Kusturica

KOŠARKAŠKI TIM U16
Mladen Plakalović

Mladen Plakalović

SKI TRČANJE
Nataša Slijepčević

Nataša Slijepčević

ODBOJKAŠKA REPREZENTACIJA
Nedžad Džanković

Nedžad Džanković

STRELJAŠTVO
Nedžad Husić

Nedžad Husić

TAEKWONDO
Nedžad Mahmić

Nedžad Mahmić

BICIKLIZAM
Nemanja Vještica

Nemanja Vještica

NOGOMETNA/FUDBALSKA REPREZENTACIJA U18
Nermin Palić

Nermin Palić

AQUATLON
Nikola Bjelajac

Nikola Bjelajac

PLIVANJE
Nikola Brdar

Nikola Brdar

ATLETIKA/TRČANJE
Nikola Gavrilović

Nikola Gavrilović

SKI TRČANJE
Nikola Mičić

Nikola Mičić

KOŠARKAŠKI TIM U16
Nina Petrović

Nina Petrović

ALPSKO SKIJANJE
Ognjen Marković

Ognjen Marković

KOŠARKAŠKI TIM U16
Predrag Pantić

Predrag Pantić

SKI TRČANJE
Rusmir Malkočević

Rusmir Malkočević

ATLETIKA/800m
Salih Hasanbegović

Salih Hasanbegović

ALPSKO SKIJANJE
Sanja Kojić Đurić

Sanja Kojić Đurić

ODBOJKAŠKA REPREZENTACIJA
Sara Ažman

Sara Ažman

RITMIČKA GIMNASTIKA
Sara Plakalović

Sara Plakalović

SKI TRČANJE
Sara Šišić

Sara Šišić

ALPSKO SKIJANJE
Selina Memić

Selina Memić

SNOWBOARD
Snežana Marković

Snežana Marković

STONI TENIS
Strahinja Arnaut

Strahinja Arnaut

ALPSKO SKIJANJE
Strahinja Erić

Strahinja Erić

SKI TRČANJE
Sumeja Zajimović

Sumeja Zajimović

BRZO KLIZANJE
Tatjana Đekanović

Tatjana Đekanović

STRELJAŠTVO
Teodora Đukić

Teodora Đukić

BIATLON
Timur Krupalija

Timur Krupalija

KOŠARKAŠKI TIM U16
Tina Bošnjak

Tina Bošnjak

ATLETIKA/BACANJE KOPLJA
Tina Tadić

Tina Tadić

PLIVANJE
Uroš Lalović

Uroš Lalović

SKI TRČANJE I BIATLON
Vedad Karić

Vedad Karić

BICIKLIZAM
Verica Simić

Verica Simić

ODBOJKAŠKA REPREZENTACIJA
Vesna Pantić

Vesna Pantić

SKI TRČANJE
Vuk Elez

Vuk Elez

JUDO

Prijavite se na newsletter Olimpijskog komiteta Bosne i Hercegovine