Evropske igre

Minsk 2019

Biciklizam:

  1. Nedžad Mahmić
  2. Vedad Karić
  3. Hajrudin Trle, trener

 Boks:

  1. Dušan Veletić
  2. Džemal Bošnjak
  3. Adem Fetahović
  4. Radenko Tomić
  5. Haris Mešanović
  6. Nikola Ivković
  7. Alen Rahimić
  8. Almedin Fetahović, trener
  9. Milenko Tomić, trener
  10. Enes Peštek, trener

 

Judo:

  1. Larisa Cerić (srebrena medalja)
  2. Aleksandra Samardžić
  3. Petar Zadro
  4. Harun Sadiković
  5. dr Branislav Crnogorac, trener
  6. Arijana Jaha, trener

 

Kanu:

  1. Darko Savić
  2. Nikola Stanković, trener

 

Stoni tenis:

  1. Emina Hadžiahmetović
  2. Amela Mujezinović, trener

 

Streljaštvo:

  1. Nedžad Džanković
  2. Edin Fazlija, trener

Baku 2015

Atletika

  1. Alić Hamza
  2. Babić Dušan
  3. Bilić Kanita
  4. Brkić Nikola
  5. Cvijetić Gorana
  6. Dragoljević Borislav
  7. Erceg Anja
  8. Zukan Melisa
  9. Gavranović Vladana
  10. Graorac Svjetlana
  11. Hodžić Anes
  12. Hodžić  Samir
  13. Huseinbašić Sait
  14. Ćuković Stefan
  15. Junuzović Osman
  16. Kasumović Melika
  17. Kimani Lucia
  18. Kurtalić Mahir
  19. Macanović Ivana
  20. Malkočević Rusmir
  21. Marković Tanja
  22. Mešić Kemal
  23. Mileusnić Dejan
  24. Rašeta Dejan
  25. Ožegović Milica
  26. Pejić Goran
  27. Petrušić Mladena
  28. Radoš Luka
  29. Avdić Semir
  30. Bogovac Nataša
  31. Srđan Samardžić
  32. Kecman Ksenija
  33. Stanivuković Nikolija
  34. Tešanović Gorana
  35. Tuka Amel
  36. Šeranić Zlatan
  37. Vidović Aleksandra
  38. Vukajlović Stefani
  39. Zukić Rahima
  40. Bošnjak Goran
  41. Delić-Selimović Kada, trener
  42. Kevelj Aziz, trener
  43. Galušić Vinko, trener
  44. Račić Radislavka, trener
  45. Matijević Nebojša, trener
  46. Mešić Fuad, trener
  47. Skender Mehmed, trener
  48. Šišul Đurđica, trener
  49. Jakovljević Vladimir, trener

Biciklizam

  1. Lejla Tanović
  2. Aleksa Crnčević
  3. Mujo Kurtović
  4. Anel Delić, trener

Boks

  1. Adem Fetahović
  2. Djordje Tomić
  3. Džemal Bošnjak
  4. Alem Čolpa
  5. Almedin Fetahović, trener
  6. Milenko Tomić, trener

Judo

  1. Larisa Cerić
  2. Aleksandra Samardžić
  3. Harun Sadiković
  4. Branislav Crnogorac, trener
  5. Arijana Jaha, trener

Kanu

  1. Darko Savić
  2. Olga Babić
  3. Nikola Stanković, trener
  4. Dejan Travar, trener

Plivanje

  1. Lamija Medošević
  2. Adi Mešetović
  3. Maid Sukanović
  4. Miodrag Čeko, trener

Stoni tenis

  1. Admir Duranspahić
  2. Vladimir Ivanek, trener

Streljaštvo

  1. Tatjana Đekanović
  2. Neven Rašić, trener

    Prijavite se na newsletter Olimpijskog komiteta Bosne i Hercegovine