Zimski EYOF

2019 - Sarajevo & Istočno Sarajevo (Bosna i Hercegovina)

2019 - Sarajevo & Istočno Sarajevo (Bosna i Hercegovina)

Alpsko skijanje:
1. Harun Kunovac
2. Nina Petrović
3. Esma Alić
4. Aiša Kantardžić
5. Ajlin Zuhrić
6. Salih Hasanbegović
7. Kemal Karić
8. Strahinja Arnaut

Biatlon:
9. Marija Jokić
10. Anđela Samardžija
11. Aleksa Vuković
12. Andija Jugović
13. Luka Vrećo
14. Davor Škipina

Brzo klizanje:
15. Summeja Zajimović

Skijaško trčanje:
16. Đorđe Santrač
17. Marija Jokić
18. Anđela Samardžija
19. Predrag Pantić
20. Uroš Lalović
21. Nikola Gavrilović

Snowboard:
22. Asja Klačar
23. Selina Memić

    2017 - Erzurum (Turska)

    2017 - Erzurum (Turska)

    Alpsko skijanje:
    1. Sara Šišić
    2. Matin Kamenica
    3. Dino Terzić
    4. Emina Husić

    Biatlon:
    5. Miloš Čolić

    Skijaško trčanje:
    6. Strahinja Erić

    2015 - Vorarlberg & Liechtenstein (Austrija i Liechtenstein)

    2015 - Vorarlberg & Liechtenstein (Austrija i Liechtenstein)

    Alpsko skijanje:
    1. Šejla Merdanović
    2. Emir Lokmić

    Umjetničko klizanje:
    3. Alma Šehić

    Biatlon:
    4. Boris Škipina

    Nordijsko skijanje:
    5. Teodora Đukić
    6. Sara Mumović
    7. Stefan Anić

    2013 - Brasov (Rumunija)

    2013 - Brasov (Rumunija)

    Alpsko skijanje:
    1. Marko Šljivić

    Brzo klizanje
    2. Lamija Avdić

    Umjetničko klizanje:
    3. Lejla Šehić

      2011 – Liberec (Češka)

      2011 – Liberec (Češka)

      Alpsko skijanje:
      1. Kerim Sabljica
      2. Franjo Bošnjak
      3. Inda Hadžović
      4. Sumejja Hadžić

      Biatlon:
      5. Dejan Mumović
      6. Ivana Kovačević

      Skijaško trčanje:
      7. Dejan Mumović
      8. Ivana Kovačević
      9. Marko Starčević

      Snowboard:
      10. Faris Biogradlić

      Umjetničko klizanje:
      11. Arijana Tirak

      2009 – Slask Beskidy (Poljska)

      2009 – Slask Beskidy (Poljska)

      Alpsko skijanje:
      1. Leon Svetlin
      2. Maksim Kusmuk
      3. Amra Halilović
      4. Azra Kulović

      Biatlon:
      5. Tanja Karišik
      6. Đorđe Petrović
      7. Stefan Lopatić

      Nordijsko skijanje
      8. Njegoš Perišić
      9. Mladen Starčević
      10. Mladen Plakalović
      11. Velibor Lizdek
      12. Tanja Karišik

      2007 – Jaca (Španija)

      Alpsko skijanje:
      1. Marko Rudić

      Nordijsko skijanje:
      2. Sanja Vasiljević
      3. Nemanja Košarac

      Biatlon:
      4. Nemanja Košarac
      5. Sanja Vadiljević

      2005 – Monthey (Švicarska)

      OK BIH nije nastupao.

      2003 – Bled (Slovenija)

      Alpsko skijanje:
      1. Nedim Abaza
      2. Slaven Badura
      3. Tijana Vasić

      Nordijsko skijanje:
      4. Bojan Samardžija

      2001 – Vuokatti (Finska)

      OK BIH nije nastupao.

      1999 – Poprad-Tatry (Slovačka)

      Alpsko skijanje
      1. Darjan Mileusnić
      2. Edin Lopčalija

      Umjetničko klizanje:
      3. Marina Galić
      4. Denis Beznar 

      1997 – Sundsvall (Švedska)

      Alpsko skijanje:
      1. Mirza Hujić
      2. Vahidin Numić
      3. Faris Zuhrić

      1995 – Andorra (Andora)

      1995 – Andorra (Andora)

      Alpsko skijanje:
      1. Nedim Lomigora

      Prijavite se na newsletter Olimpijskog komiteta Bosne i Hercegovine