Ljetni EYOF

2019 - Baku (Azerbejdžan)

2019 - Baku (Azerbejdžan)

Atletika:
1. Arman Curo
2. Almina Rašić
3. Dunja Ginzburg
4. Luka Ivičić
5. Jovan Rosić
6. Nikola Brdar

Biciklizam:
7. Kenan Mehmedović

Judo:
8. Hana Piralić
9. Branko Tadić
10. Mustafa Hebib
11. Mario Jozeljić
12. Danilo Stanišić

Plivanje:
13. David Vučić
14. Jovan Lekić
15. Arman Livadić

Tenis:
16. Andrej Nedić
17. Suana Tucaković

    2017 - Gyor (Mađarska)

    2017 - Gyor (Mađarska)

    Atletika:
    1. Aleksandra Roljić
    2. Anja Čolaković
    3. Tina Bošnjak
    4. Arman Curo

    Biciklizam:
    5. Husein Selimović

    Judo:
    6. Anđela Samardžić (bronzana medalja)
    7. Selma Hajro
    8. Vuk Elez

    Košarka:
    9. Alija Islamović
    10. Deni Radak
    11. Đorđe Topolović
    12. Haris Dedajić
    13. Harun Huseinspahić
    14. Karlo Zelenika
    15. Kosta Kondić
    16. Mihailo Nešković
    17. Mirza Kusturica
    18. Nikola Mičić
    19. Ognjen Marković
    20. Timur Krupalija

        Plivanje:
        21. Hena Mešić
        22. Marko Kovačić
        23. Tina Tadić

          2015 - Tbilisi (Gruzija)

          2015 - Tbilisi (Gruzija)

          Atletika:
          1. Lamija Pašalić
          2. Mediha Salkić
          3. Katarina Lemez
          4. Belmin Mrkanović

          Gimnastika (sportska):
          5. Sergej Malić Čorni

          Judo:
          6. Teodora Božović
          7. Toni Miletić
          8. Filip Stojak
          9. Aleksandar Krsmanović

          Košarka: (zlatna medalja)
          10. Džanan Musa
          11. Njegoš Sikiraš
          12. Lazar Mutić
          13. Emir Čerkezović
          14. Sani Čampara
          15. Srđan Kočić
          16. Amar Barukčija
          17. Vedran Mirković
          18. Timur Ovčina
          19. Aljoša Janković
          20. Adi Alikadić
          21. Nikola Đaković

          Plivanje:
          22. Emina Pašukan
          23. Kosta Vrkeš
          24. Mihajlo Čeprkalo
          25. Angelo Simić

            2013 - Utrecht (Holandija)

            2013 - Utrecht (Holandija)

            Judo:
            1. Petar Zadro (srebrena medalja)
            2. Harun Sadiković
            3. Aleksandra Samardžić (bronzana medalja)
            4. Selma Ograšević

            2011 – Trabzon (Turska)

            2011 – Trabzon (Turska)

            Atletika:
            1. Desanka Ćiro
            2. Mesud Pezer (bronzana medalja)

            Judo:
            3. Lejla Sejdinović
            4. Nemanja Majhdov
            5. Petar Zadro
            6. Slobodan Đorđa
            7. Harun Sadiković
            8. Nikola Mišković

            2009 – Tampere (Finska)

            Atletika:
            1. Melika Kasumović
            2. Osman Junuzović
            3. Damir Halilagić
            4. Armin Bujak
            5. Aleksandra Vidović
            6. Mladena Petrušić

            Biciklizam:
            7. Boško Salamić
            8. Hidajet Subašić

            Judo:
            9. Hana Topčagić
            10. Tanja Košarac
            11. Selma Sejdinović
            12. Mustafa Jatić
            13. Eldin Omerović
            14. Stefan Majdov
            15. Ivan Stojak

            Plivanje:
            16. Andrej Simić
            17. Damir Hadžić

            2007 – Beograd (Srbija)

            2007 – Beograd (Srbija)

            Atletika:
            1. Ismir Bujak
            2. Jasmin Gavranović
            3. Asmir Bajrić
            4. Aleksandar Pajkić
            5. Nikola Veljović
            6. Vanja Račić
            7. Rejhana Memić
            8. Sara Pašagić
            9. Dijana Kovačević
            10. Smiljana Kremenović
            11. Lejla Ibrahimović
            12. Tanja Marković

            Biciklizam:
            13. Ismir Imamović
            14. Armin Halkić

            Judo:
            15. Franjo Zadro
            16. Tanja Babić
            17. Stefan Šiljegović
            18. Bruno Čulo
            19. Asima Tahirović
            20. Damjan Ristić
            21. Dino Halilagić
            22. Sabina Haračić
            23. Đorđe Kisin

            Plivanje:
            24. Sandra Šurić
            25. Zlatko Alić
            26. Nejra Ličina
            27. Ensar Hajder

            Stoni tenis:
            28. Damjan Marković
            29. Armin Kovač
            30. Ivana Kostić
            31. Nejra Pandžo

            2005 – Lignano Sabbiadoro (Italija)

            2005 – Lignano Sabbiadoro (Italija)

            Atletika:
            1. Bojan Džida
            2. Adnan Malkić
            3. Stevan Kosorić
            4. Gorana Cvijetić

            Biciklizam:
            5. Nebojša Babić

            Judo:
            6. Dragan Lučić
            7. Sara Vuković
            8. Dea Miletić

            Kajak:
            9. Predrag Marić

            Plivanje:
            10. Emir Gotovušić
            11. Marko Đurić
            12. Merima Balić
            13. Marija Vujašin

                  2003 – Paris (Francuska)

                  Atletika:
                  1. Nenad Tošović
                  2. Zorica Krivaja
                  3. Jasminka Guber

                  Biciklizam:
                  4. Mirsad Jusić
                  5. Bojan Bojić

                  Judo:
                  6. Amar Kukuruzović
                  7. Goran Miljanović
                  8. Dejan Inić

                  Plivanje:
                  9. Sanela Salkić
                  10. Edin Mahmuzić

                  Stoni tenis:
                  11. Almir Divović
                  12. Mirza Dizdarević

                  2001 – Murcia (Španija)

                  Atletika:
                  1. Marija Mitrašinović
                  2. Edib Smajević

                  Judo:
                  3. Admir Kukuruzović

                  Plivanje:
                  4. Davor Trnovljaković

                  Tenis:
                  5. Ivan Ćorić

                  1999 – Esbjerg (Danska)

                  Atletika:

                  1. Adela Čamo

                  2. Omar Bećirhodžić 

                  Biciklizam:

                  3. Adis Dizdarić 

                  Judo:

                  4. Ibro Miladin

                  5. Almir Džudža 

                  Plivanje:

                  6. Dinka Mahmuzić 

                  7. Emir Hubijar 

                  Tenis:

                  8. Senita Srna

                  9. Haris Huremović 

                  1997 – Lisbon (Portugal)

                  Atletika:
                  1. Elvis Fatić
                  2. Jasmin Salihović
                  3. Sanida Duraković

                  Biciklizam:
                  4. Elvis Jahić

                  Gimnastika:
                  5. Medisa Vrućak (Osmanović)

                  Judo:
                  6. Mirela Bulbulija
                  7. Vernes Sadiković

                  Plivanje:
                  8. Mirza Mešanović
                  9. Edin Nišić

                        1995 – Bath (Velika Britanija)

                        Atletika:
                        1. Sanida Duraković
                        2. Amir Bećirhodžić
                        3. Ivan Šunjić
                        4. Vedran Kadrić

                        Biciklizam:
                        5. Igor Pilipović

                        Gimnastika:
                        6. Minela Skender

                        Judo:
                        7. Slobodan Trninić

                        Plivanje:
                        8. Zlatan Bosnić
                        9. Mirza Mešanović

                        Tenis:
                        10. Emir Bašić
                        11. Azra Bašalić

                              Prijavite se na newsletter Olimpijskog komiteta Bosne i Hercegovine